Bestuur
  • Algemeen bestuurslid
    • Marianne Timmermans (senioren)
    • Rik Heijnen (junioren)
    • Jan Smolders (PR en communicatie)
Commissies
  • Wedstrijdorganisatiecommissie
    • Jan Smolders (contactpersoon bestuur)
    • Jan Hendrik Koene (technisch)
    • Guus Wokke  (Guus Wokke opticien loop)
    • Ton Teuwsen
    • Peter Peeters (PC)
    • Kees Kompier (PC)
    • Jo evers
  • PR-commissie
    • Jan Smolders (contactpersoon bestuur)
    • Wiel van Lier (nieuwsbrief)
    • Luke Heijnen (website)
  • Lief-en-leedcommissie
    • Leonie Peters (Groep 1 senioren)
    • Janneke van Hal (Groep 2 senioren en contactpersoon bestuur)
    • Marloes Knapen (Groep 3 senioren)
    • Luke Heijnen  (Mila-groep)
    • Patricia van Riel  (Junioren)
  • Jeugdcommissie
    • Rik Heijnen  (contactpersoon bestuur)
    • Patricia van Riel
    • Wendy Sillekens
    • Suzan Peute
  • Faciliteitencommissie
    • Ton Teuwsen (veld & contactpersoon bestuur)
    • Huub Steegh (materiaal)
    • Jan 't Hoen (baan)
    • Wim Janssen (machinaal)
    • Nico Verstraten (groenvoorzieningen)
  • Feestcommissie
    • Jan Smolders  (contactpersoon bestuur)
    • Thijs Verhaegh
    • Dorien Peeters-Winkelmolen
    • Anouk Joosten
  • Kantinecommissie
    • John Meerts
    • Math Wilms
    • Christine Peeters
    • Anny Driessen
    • Dorien Peeters-Winkelmolen
    • Anouk Joosten
    • Jan Smolders (contactpersoon bestuur)
    • Chantal Wilms
   
Trainers / leiders
  • Trainers jeugd
    • Rik Heijnen (Hoofdtrainer Pupillen + Junioren & contactpersoon bestuur)
    • Martin Timmermans (Trainer Junioren)
    • Daphne Cranen (Assistent Trainer Junioren)
    • Judith Verleak (Assistant Trainer Junioren)
    • Frans Marcelissen (Looptrainer Junioren)
    • Robin Titulaer (Trainer Junioren)
    • Julian Hector (Trainer Pupillen/Junioren)
    • Jacinta Goossen (Assistant)
    • Patricia van Riel (Assistant)
    • Milan Sonnemans (Assistant)
    • Judith Verlaek (Assistant)
    • Lieke Wijnhoven (Assistant)
  • Trainers senioren
    • Wim Ebisch (loop/ training schema's)
    • Marianne Timmermans (groep 3 contactpersoon bestuur)
    • Jan Hendrik Koene (groep 2)
    • Hans van Ham (groep 1)
    • Anouk Joosten  (assistent trainer 2)
    • Jan Smolders  (assistent trainer 2)
    • Ine Jacobs
    • Richard Sonnemans
    • Tanja Wanten
    • Nico Verstraten
  • Road captains
    • Har Coenen
    • Jan Smolders (contactpersoon bestuur)
    • Anouk Joosten
    • Dorien Peeters-Winkelmolen
    • Thijs Verhaegh