Bestuur
  • Algemeen bestuurslid
    • Ellen Heuijerjans(penningmeester)
    • Rafke Bouten
    • Hay Berden
    • Tanja Wanten(secretaris)
    • Ton Teuwsen
Commissies
  • Sponsorcommissie
    • Ellen Heuijerjans (contactpersoon bestuur)
    • Sabine Zelen
    • Johan Hermans
    • Luc van Lier
  • Wedstrijdorganisatiecommissie
    • Ton Teuwsen (contactpersoon bestuur)
    • Gerard Remmerswaal (voorzitter WOC)
    • Jan Hendrik Koene (technisch)
    • Jan Smolders (pr)
    • Hans Mengers
    • Peter Nijssen (computer)
    • Marij Gommans
    • Guus Wokke
    • Peter Peeters (PC)
    • Jan Jacobs (fotograaf)
    • Kees Kompier (PC)
    • Ron spreeuwenberg (opbouw)
  • Vrijwilligers WOC
    • Hay Berden (contactpersoon bestuur)
    • Christien Peters (jury)
    • Anny Driessen (jury)
    • Nelly Engels (jury)
    • Marlou Peeters (jury)
    • Janneke van Hal
    • Hellen Verheijen
    • Dorien Winkelmolen
    • Loek Gielen
    • Paul Lormans
    • Marianne Timmermans
    • Mia Lepsi
    • Mien Wilms
    • Ans van Vliet
    • Bob Keulards
    • Hans van Ham
    • Wim Janssen
    • Herman de Bruijn
    • Jacko Wijnands
    • Wiel van Lier
    • Hans Bos
    • Jan 't Hoen
    • Josefien Jacobs
    • Laurens Verlaek
    • Marie Jose Wokke
    • Jo Evers
  • PR-commissie
    • Rafke Bouten (contactpersoon bestuur)
    • Wiel van Lier (nieuwsbrief)
    • Jan Smolders (pr)
    • Pieter Peeters
    • Tessa Peeters (social media)
    • Luke Heijnen (website)
  • Rundje-Koebergcommissie
    • Ine Jacobs
    • Josefien Jacobs
    • Jan Jacobs
    • Mien Wilms
    • Ronnie Coenen
    • José Engelen
    • Carla Beurskens
    • Marlou Peeters
  • Kledingcommisie
    • Ellen Heuijerjans (contactpersoon bestuur)
    • Jan Vaessen
    • Sabine Zelen
  • Jeugdcommissie
    • Hay Berden (contactpersoon bestuur)
    • Wim Ebisch (Vertrouwenspersoon)
    • Rik Heijnen
    • Patricia van Riel
    • Wendy Sillekens
    • Lian Kranen
    • Suzan Peute
  • Faciliteitencommissie
    • Ton Teuwsen(veld & contactpersoon bestuur)
    • Huub Steegh (materiaal)
    • Jan 't Hoen (baan)
    • Wim Janssen (machinaal)
    • Hennie Titulaer
    • Wiel van Lier
    • Ron Spreeuwenberg
    • Nico Verstraten
  • Feestcommissie
    • Ellen Heuijerjans (contactpersoon bestuur)
    • Thijs Verhaegh
    • Jan Smolders
    • Dorien Winkelmolen
    • Anouk Joosten
  • Kantinecommisie
    • Tanja Wanten (contactpersoon bestuur)
    • John Meerts
    • Math Wilms
    • Christine Peeters
    • Anny Driessen
    • Dorien Winkelmolen
   
Trainers / leiders
  • Trainers jeugd
    • Hay Berden (contactpersoon bestuur)
    • Wim Ebisch (coördinator)
    • Rik Heijnen (Hoofdtrainer Pup + Jun)
    • Martin Timmermans (Trainer Jun)
    • Daphne Cranen (Assistent Tr. Pup/Jun)
    • Luuk Peeters (Assistant Tr. Jun)
    • Frans Marcelissen (Looptrainer Jun)
  • Trainers senioren
    • Tanja Wanten (contactpersoon bestuur)
    • Wim Ebisch (coördinator + overleg AU+ groep1)
    • Marianne Timmermans (groep 3)
    • Jan Hendrik Koene (groep 2)
    • Hans van Ham (groep 1)
    • Carolus Bouten (mila groep)
    • Ine Jacobs
    • Nico Verstraten
  • Road captains
    • Har Coenen
    • Peter Kegel
    • Jan Smolders
    • Thijs Verheagh